HAZIR E-TİCARET PAKETİ SÖZLEŞMESİ

MÜŞTERİ : {firmaadi}
ADRES : {adres}
VERGİ DAİRESİ : {vergidairesi}
VERGİ NUMARASI : {vergino}
YETKİLİ KİŞİ : {yetkilikisi}
YETKİLİ KİŞİ TEL : {yetkilikisitel}
E-POSTA : {eposta}
ADRES : {adres}
WWW : {domain}
PAKET SİTE KODU : {sitekodu}
SÖZLEŞME TARİHİ : {sozlesmetarihi}
İŞE BAŞLAMA TARİHİ : {isebaslamatarihi}
SİPARİŞ NO : {siparisno}

Yukarıda adı belirtilmiş olan MÜŞTERİ, İWT DİJİTAL MEDYA AJANSI LTD ŞTİ ile aşağıda yazılı hüküm ve şartları kabul ederler.
İş bu sözleşme 10 (On) madde, 3 (Sayfa) sayfa ve 2 (iki) kopyadan oluşmaktadır. Karşılıklı taraflar tarafından okunmuş ve onaylanmıştır.

1. Projeye Genel Bakış

Amacımız günümüz web standartlarına uygun yeni nesil web sitesi paketimizi müşterimizden gelecek içeriklerle uyarlayıp yayına almaktır.

2. Proje Kapsamı

{siparisbilgileri}

3. Tasarım ve Yazılım Detayları

a. Web sitesinde hazır tasarım kullanılacak olup her türlü başlık, fotoğraf, video, metinler, verilen panelde değiştirilebilmektedir. Temada, yerleşimde değişiklik ve ilave bir düzenleme yapılaması ise mümkün değildir.
b. Çalışmalarda Joomla, Wordpress, SMF, Drupal gibi 3. Parti yazılımlar kullanılmayacaktır.
c. Web sitesinde hareketli alanlarda java script kodları kullanılacaktır.
d. Web sitesi güncel internet tarayıcıları ve sürümlerinde çalışır olacaktır.
e. Sayfaların sosyal ağ (Facebook, Instagram, Twitter vb.) sitelerinde paylaşılabilmesine yönelik sosyal medya ikonlarına yer verilecektir.

4. Alt yapı, Güvenlik ve Sürdürebilirlik

a. İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA ilk yıl eko hosting paketini 1 yıl boyunca Müşterinin hizmetine ücretsiz sunacaktır.
b. Sunucu üzerine gerekli yazılımların yüklenmesi ve lisansları İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA aittir.
c. Web sitesinin düzenli yedeği İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA tarafından alınacaktır.

5. Süre – Proje Zamanlaması

Tüm içerikler tarafımıza teslim edildikten sonra en fazla 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir

6. İçerik Teslimi

Tüm içerikler, (logo, metin ve resimler) elektronik ortamda İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA MÜŞTERİ tarafından iletilecektir. Gerekli içeriklerin İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA aktarımında yaşanacak gecikmelerden İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA sorumlu tutulamaz. MÜŞTERİ tarafından gönderilen site içeriklerinin telif hakları ile ilgili tüm yasal sorumluluk MÜŞTERİ’ye aittir. Test yayınına çıkıldığında içerikler hala tam olarak İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA teslim edilmemişse İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA projenin faturasını kesip Müşteriye yönetim panelinin eğitimini vererek projeyi teslim eder.

7. Proje Tamamlandıktan Sonra Sunulan Hizmetler

a. Yönetim paneli eğitim ve desteği.
b. İş teslimi sonrası mevcut sitede oluşabilecek hatalara karşı ücretsiz ve sınırsız destek verilecektir. Verilecek destek web sitesi geliştirme süreçlerini kapsamamaktadır.

8. Diğer Hususlar

a. Web sitesi Türkçe dilinde hazırlanacaktır. Yabancı dil satın alınması durumunda tercüme MÜŞTERİ'ye aittir. 
b. Sonradan yabancı dil ilavesi istenmesi durumunda ilave ücret talep edilmektedir.
c. Hazırlanacak olan web sitesi dinamik yapıda olacağı için site ile ilgili içerik, site yöneticisi tarafından ve/veya site sahibinin yetkilendirdiği kişi tarafından yapılabilecektir. İçerik sayısı ( Ürün, fotoğraf, makale vb.) fazla olan durumlarda İWT en fazla 50 Adet içerik girişini ücretsiz yapacaktır. Fotoğraf ve video düzenleme talepleri ( Photoshop işlemleri, fotoğraf temizleme vb) ücreti karşılığı yapılmakta olup sözleşmeye dahil değildir.
d. Tasarımlarda istenecek her türlü revizyon ve ilave bölüm talebi ücreti karşılığı yapılacaktır.
e. Yapılacak web sitesi test yayınından MÜŞTERİ onayı ile yayına alınacaktır. Yayına alınan siteler eksiksiz teslim edilmiş sayılır. MÜŞTERİ onayı e-posta yolu ile alınacaktır.
f. İş bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İzmir Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir
g. İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA ve MÜŞTERİ, işbu sözleşmeden doğacak ihtilaflarda; İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINAA ait defter kayıtlarının, bilgisayar kayıtlarının, göndermiş olduğu elektronik posta ve benzeri İnternet ortamında yaptığı iletilerinin ve bilgisayarlarında depolanmış kayıtlarının 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu'nun 193/1. maddesi anlamında geçerli, bağlayıcı, kesin ve öncelikli delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu, kabul, beyan ve taahhüt eder.
h. MÜŞTERİ, İWT DİJİTAL MEDYA AJANSI tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının İWT DİJİTAL MEDYA AJANSINA ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.
i. MÜŞTERİ onayı alındıktan sonra sitede yazılan ve yayınlanan tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların, paylaşılan tüm resim, görsel, fotoğraf ve videoların tamamı MÜŞTERİ’ye aittir. MÜŞTERİ, İWT DİJİTAL MEDYA AJANSI tarafından kendisine tahsis edilen alanda yayınlayacağı İnternet Sitesinin içeriğinden tamamen kendisi sorumludur.

9. Sözleşme Bedeli ve Ödeme

a. Bu teklifte belirtilen hizmetler karşılığı ödenecek olan ücret KDV Dahil {toplamfiyat} ({toplamfiyatyaziile}).
b. Ödemeler sözleşme onayı sonrası peşin tahsil edilmektedir.
c. Havale/Eft ile yapılan ödemeler {hesapno} hesabına gönderilecektir.
d. Havale ile ödemelerde yaşanacak gecikmeler iş teslim süresine eklenir.

10. Sözleşmenin Akdi

Taraflar bu sözleşmede yer alan hükümlerin tamamını okuduklarını anladıklarını ve kendilerine ilişkin bilgilerin doğruluğu ile sözleşmeye bağlı kalacaklarını kabul ve taahhüt ederler.