Hakkımızda

İWT Djital Medya Ajansı Ltd. Şti. 20 yıldan fazla sektör tecrübesi ile müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet vermeyi ilke edinmiş İzmir merkezli bir yazılım firmasıdır.

Firmamız Kurumsal ve Kişisel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteleri, E-Ticaret Paketleri, Arama Motorları Optimizasyonu ve İnternet Reklamcılığı alanlarında konusunda uzman ve deneyimli 12 kişilik bir ekiple profesyonel çözümler üretmektedir.

Ar-Ge faaliyetlerini tamamen öz kaynakları ile gerçekleştiren firmamız, zamanın ötesinde projeler geliştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek yurt içinde gerek yurtdışında birçok projeye imza atan İwt Dijital Medya Ajansı genç ve dinamik kadrosu ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmaya çalışmıştır.

Neden Biz?
hazır eticaret

İWT Dijital Medya Ajansı olarak sadece e-ticaret paketi satmakla kalmıyor aynı zamanda sizlere e-ticarette başarılı olabilmeniz için her türlü eğitim ve desteği veriyoruz. Biliyoruz ki birçok müşterimiz bu işe ilk defa başlıyor ve tam olarak ne yapması gerektiğini bilmiyor. İş te tamda bu noktada fark yaratıyoruz.

Hazırlık aşaması, işletme süreçleri ve online pazarlama süreci olmak üzere tüm süreçlerde sizlere ücretsiz destek ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bu sayede gereksiz para ve zaman kaybının önüne geçerek e-ticaret mağazasının büyümesine katkı sağlıyoruz.

Sizde Web Business E-ticaret paketleri ile e ticarete giriş yapın karlı çıkın.

Kullanımı Çok Basit

Kullanımı Çok Basit

Basit ve kullanışlı arayüzü ile hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilirsiniz.
Güvenli Altyapı

Güvenli Altyapı

Dünya standartlarında hazırlanan yazılımlarımız ile sorunsuz ve güvenli bir E-Ticaret siteniz olsun.
Arama Motoru Uyumlu

Arama Motoru Uyumlu

Gelişmiş arama motoru optimizasyonu (SEO) sayesinde ürünleriniz aramalarda üst sıralarda çıkar.
Tüm Kontrol Sizde

Tüm Kontrol Sizde

Dilediğiniz zaman E-Ticaret sitenizin içeriklerini kolayca düzenleyebilirsiniz.

E-ticaret için İhtiyacınız Olan Her Şey !

Web Business E-ticaret Paketlerini 15 gün ücretsiz deneyin. Kendi e-ticaret sitenizi oluşturun.
Biz Sizi Arayalım